Národní výstava myslivosti 2019

Třetí ročník Národní výstavy myslivosti je součástí nového komplexu veletrhů

IMG_4047 lesweb2.jpg

Národní výstava myslivosti se v roce 2019 bude konat ve dnech 12. až 15. května společně s Národní výstavou hospodářských zvířat a Veletrhem pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH.

Myslivost a lovectví má u nás dlouhou historii a tato tradice přetrvává až do současnosti.

Národní výstava myslivosti se v roce 2019 bude konat společně s Národní výstavou hospodářských zvířat a Veletrhem pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH. Tento komplex veletrhů byl vytvořen ve spolupráci s partnery a spoluorganizátory - profesními asociacemi, státní správou, samosprávou a odborným školstvím.

Od ročníku 2019 se koncepce Národní výstavy myslivosti ustaluje na rovnocenném zastoupení komerční a edukativní části. V komerční části najdou návštěvníci prodejní expozice mysliveckých a loveckých potřeb, nabídku českých i zahraničních honiteb, zbraně, střelivo a optické systémy. V edukativní a osvětové sekci budou prezentovány trofeje, myslivecké uniformy a její součástí budou také tematické výstavy zdůrazňující hlavní poslání myslivosti – péči o volně žijící zvěř. Děti a mládež najdou užitečné informace v expozici lesnické pedagogiky. Národní výstava myslivosti v ověřeném termínu od neděle do středy.

 

Doprovodný program podrobně naleznete zde 

Fotogalerie z Národní výstavy myslivosti 2017 je ke zhlédnutí zde

Převzato a kráceno ze stránek BVV Veletrhy Brno

 

foto: archiv OVLHZ MMB

 

logo výstavy: BVV